فال

زن متولد فروردین در طالع بینی هندی چه خصوصیاتی دارد؟

 

در زندگی زن های متولد فروردین، عشق ، حرف اول را می زند. آن ها عشق را همه چیز می دانند و دوست دارند که زندگی عاشقانه ای داشته باشند اما این به آن معنا نیست که آدم های وابسته ای باشند. زن های متولد فروردین ، بیش از هر زن دیگری می تواند بدون پشتیبان زندگی کند. او می تواند در رویاهای خودش، عاشق و معشوق یک نفر باشد.

زن متولد فروردین می تواند به تنهایی مشکلات خود را حل کند و سعی می کند تا خودش مسیر زندگی اش را هموار کند. او دوست دارد خودش از حقش دفاع کند و مایحتاجش را تأمین کند. او معتقد است کارها توسط خودش، بهتر و راحتتر انجام می شود و هرگز به انتظار کسی نمی نشیند تا کارهایش را انجام دهد. چنین اخلاقی به مزاج مردهای مغرور ، خوش نمی آید.

زن و مرد متولد فروردین، افراد پیشتاز و رهبر هستند و حتی در روابط احساسی نیز پیشتاز هستند. افراد زیادی عاشق زنان متولد فروردین هستند اما این زنان بیشتر به مردهایی متمایل می شوند که در تصمیم خود جدی باشند و توانایی حمایت از او را داشته باشند.

زن متولد فروردین، دوست دارد که خودش شکارچی باشد اما اگر ببیند کسی به دنبالش نیست دلسرد می شود. او دوست ندارد مطیع باشد و ترجیح می دهد خودش تصمیم گیرنده باشد. اگر کسی بخواهد او را به اطاعت وا دارد، بیزار و گریزان می شود.

زن متولد فروردین ، پیش از عاشق شدن و شعله ور شدن احساساتش، دوست دارد مرد آینده اش را بیازماید تا حس مردانه اش را لمس کند. او همیشه منتظر مردی سوار بر اسب سفید است و از آنجایی که چنین مردی وجود ندارد، او اکثراً تنها می ماند.

زن متولد فروردین ، نیازهای شوهرش را به طور کامل برطرف می کند اما نباید به خودش سخت بگیرد و خسته شود. او همیشه از خطاهای دوستانش چشم پوشی می کند و برای آن ها پول خرج می کند اما هرگز احساسات خود را بروز نمی دهد.

مردی که بخواهد با زن متولد فروردین ازدواج کند، باید مواظب حسادت های زنانه او باشد. شوهر این زن، باید منشی خود را یک مرد انتخاب کند و هرگز از زنان اطراف خود تعریف و تمجید نکند. در غیر این صورت، احساساتش سرد شده و تقاضای طلاق می کند. آن ها هرگز اهل خیانت نیستند ولی در صورت سرد شدن، فرصت دیگری به همسرشان نمی دهند.

زن متولد فروردین ، در عشق و عاشقی ، اهل چاپلوسی و ریا نیست و به این دلیل که مردان اطرافش را بارها آزمایش می کند، گول هم نمی خورد.

او فرد فداکار و مهربانی است. همیشه به اطرافیانش کمک می کند و توقعی هم در قبال آن ندارد. از دخانیات و مشروب ، متنفر است و از انتقام جویی ، لذت می برد. اگر می خواهید با یک زن متولد فروردین خوشبخت شوید، هرگز سعی نکنید سد راه رسیدن به اهدافش شوید و به او اعتماد داشته باشید.

 

نمایش بیشتر

fahimeh

مدیر سایت : فهیمه جوادیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن